Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,567 products · 1,470 on special
Coles:
2,874
Woolworths:
2,576
Aldi:
117
Biggest savings in this aisle
Man Body Wash
$9.00
53% less than Woolworths
Head & Shoulders Itchy Scalp Care Anti Dandruff Shampoo 850mL
$13.00
52% less than Coles
Fresh Air Freshener Mandarin & Sweet Blossom
$3.00
50% less than Woolworths
OC Naturals Vanilla Shea Moisturising Body Wash 725mL
$4.00
50% less than Coles
Show only
On special
1,470
Store brand
83
Priced per
Litre
3,188
100 g
846
Each
1,498
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,874
Woolworths
2,576
Aldi
117
Show only
On special
1,470
Store brand
83
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Clean Foldable Laundry Basket 24L
24L
$15.00
62.5c / L
Add
Coles
Disinfectant Lavender
2L
$1.50
75c / L
Add
Aldi
Showing 1–48 of 3,188
Next 48
Laundry Liquid 2L
2L
$1.99
99.5c / L
Add
Aldi
Liquid Bleach 2.5L
2.5L
$2.49
99.6c / L
Add
Coles
Bleach Lemon
2L
$2.00
$1.00 / L
Add
Coles
Cotton Fresh Laundry Liquid
2L
$2.00
$1.00 / L
Add
Woolworths
Strike Bleach 2L
2L
$2.00
$1.00 / L
Add
Woolworths
Clean Laundry Liquid Apple Splash 2L
2L
$2.00
$1.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Spring Water Sipper 1L
1L
$1.30
$1.30 / L
Add
Aldi
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
1L
$1.39
$1.39 / L
Add
Woolworths
Shine Dishwashing Liquid Lemon 1L
1L
$1.40
$1.40 / L
Add
Aldi
Assorted Fabric Softener 2L
2L
$2.99
$1.50 / L
Add
Coles
Fabric Conditioner Cotton Fresh
2L
$3.00
$1.50 / L
Add
Coles
Fabric Conditioner Sunny Days
2L
$3.00
$1.50 / L
Add
Woolworths
Soften Fabric Conditioner Lavender Breeze 2L
2L
$3.00
$1.50 / L
Add
Woolworths
Soften Fabric Conditioner Ocean Fresh 2L
2L
$3.00
$1.50 / L
Add
Coles
Tellfresh Container
2L
Special
$3.50
$1.75 / L
was
$7.00
Add
Aldi
Assorted Disinfectant 1.25L
1.25L
$2.39
$1.91 / L
Add
Aldi
Heavy Duty Cleaner 1.25L
1.25L
$2.49
$1.99 / L
Add
Coles
Disinfectant Bleach Cleaner
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Coles
Disinfectant Eucalyptus
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Coles
Pine Disinfectant
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Disinfectant Eucalyptus Hospital Grade 1.25L
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Disinfectant Lavender Hospital Grade 1.25L
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Coles
Tellfresh Container
1.75L
Special
$3.75
$2.14 / L
was
$7.50
Add
Coles
Bleach Lemon
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Cheapest
Add
Coles
Bleach Regular
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Cheapest
Add
Coles
Bleach Lavender
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Add
Woolworths
White King Premium Bleach Lemon 2.5L
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Cheapest
Add
Woolworths
White King Premium Bleach Regular 2.5L
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Cheapest
Add
Aldi
Glass Cleaner 750ml
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Aldi
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Coles
Multipurpose Cleaner Grapefruit Twist
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Coles
Multi-purpose Cleaner Sweet Orchard
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Antibacterial Multipurpose Spray Cleaner Lemon & Lime 750mL
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Multipurpose Cleaner Spray Antibacterial 750mL
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Aldi
Assorted Laundry Liquid Concentrate 4L
4L
$9.99
$2.50 / L
Add
Woolworths
Clean Laundry Liquid Tropical Bloom 4L
4L
$10.00
$2.50 / L
Add
Coles
Glass & Window Cleaner
750ml
$1.95
$2.60 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Glass Cleaner Spray Removes Grease & Grime 750mL
750ml
$1.95
$2.60 / L
Add
Coles
Dishwashing Liquid
1L
$2.65
$2.65 / L
Add
Woolworths
Earth Choice Dishwashing Liquid 1L
1L
$2.65
$2.65 / L
Add
Coles
Floor Cleaner
750ml
$2.00
$2.67 / L
Add
Aldi
Laundry Detergent 1L
1L
$2.69
$2.69 / L
Add
Coles
Pure Soft Fabric Softener
1L
$2.70
$2.70 / L
Add
Woolworths
Earth Choice Fabric Softener 1L
1L
$2.70
$2.70 / L
Add
Aldi
Di-San Pre Wash Stain Remover 750ml
750ml
$2.09
$2.79 / L
Add
Coles
Eucalyptus Fresh Wool & Delicates Washing Liquid
1L
$2.80
$2.80 / L
Add