Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Shine Dishwashing Liquid Lemon 1L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Shine Dishwashing Liquid Lemon 1L
Household & Personal Care
Shine Dishwashing Liquid Lemon 1L
1L · Shine
Woolworths
$1.40
$1.40 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.40
Lowest
$1.40
Highest
$1.40
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
450ml
$4.22 / L
$1.90
450ml
$4.22 / L
$1.90
900ml
$3.33 / L
$3.00
900ml
$3.33 / L
$3.00
1L
$1.40 / L
Best value per L
Viewing
$1.40
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
40.5c less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
40.4c less per L
Add to cart
Woolworths
$1.40
Add from Woolies
Household & Personal Care
Brand
Shine
Size
1L
Store brand
No
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
40c less per L
Add to cart
Clean Laundry Liquid Apple Splash 2L
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
40c less per L
Add to cart