Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Cotton Fresh Laundry Liquid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cotton Fresh Laundry Liquid
Household & Personal Care
Cotton Fresh Laundry Liquid
2L · Coles Simply
Coles
$2.00
$1.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles Simply
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
0.5c less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
0.4c less per L
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles