Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Laundry Liquid 2L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Laundry Liquid 2L
Household & Personal Care
Laundry Liquid 2L
2L · ALMAT
Aldi
$1.99
99.5c / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.99
Lowest
$1.99
Highest
$1.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
2L
99.5c / L
Best value per L
Viewing
$1.99
4L
$2.50 / L
$9.99
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
ALMAT
Size
2L
Store brand
No
Aldi
$1.99
Add from Aldi