Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Liquid Bleach 2.5L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Liquid Bleach 2.5L
Household & Personal Care
Liquid Bleach 2.5L
2.5L · POWER FORCE
Aldi
$2.49
99.6c / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
700ml
$2.86 / L
$2.00
2.5L
99.6c / L
Best value per L
Viewing
$2.49
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
POWER FORCE
Size
2.5L
Store brand
No
Aldi
$2.49
Add from Aldi