Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Bleach Lavender | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Bleach Lavender
Household & Personal Care
Bleach Lavender
2.5L · White King
Coles
$5.80
$2.32 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
700ml
$9.29 / L
$6.50
2.5L
$2.32 / L
Best value per L
Viewing
$5.80
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
White King
Size
2.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Disinfectant Lavender
at Coles
2L
$1.50
75c / L
$1.57 less per L
Add to cart
Soften Fabric Conditioner Lavender Breeze 2L
at Woolworths
2L
$3.00
$1.50 / L
82c less per L
Add to cart
Coles
$5.80
Add from Coles
Strike Pro Disinfectant Lavender Hospital Grade 1.25L
at Woolworths
1.25L
$2.60
$2.08 / L
24c less per L
Add to cart