Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Heavy Duty Cleaner 1.25L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Heavy Duty Cleaner 1.25L
Household & Personal Care
Heavy Duty Cleaner 1.25L
1.25L · POWER FORCE
Aldi
$2.49
$1.99 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$11.16 / L
$2.79
500ml
$9.98 / L
$4.99
750ml
$3.59 / L
$2.69
750ml
$2.47 / L
$1.85
1.25L
$1.99 / L
Best value per L
Viewing
$2.49
Details
Aisle
Aldi
$2.49
Add from Aldi
Household & Personal Care
Brand
POWER FORCE
Size
1.25L
Store brand
No