Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Dishwasher Cleaner 250ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Dishwasher Cleaner 250ml
Household & Personal Care
Dishwasher Cleaner 250ml
250ml · POWER FORCE
Aldi
$2.79
$11.16 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.79
Lowest
$2.79
Highest
$2.79
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$11.16 / L
Viewing
$2.79
500ml
$9.98 / L
$4.99
750ml
$3.59 / L
$2.69
750ml
$2.47 / L
$1.85
1.25L
$1.99 / L
Best value per L
$2.49
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$9.08 less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$8.69 less per L
Add to cart
Aldi
$2.79
Add from Aldi
Household & Personal Care
Brand
POWER FORCE
Size
250ml
Store brand
No
Multipurpose Cleaner Grapefruit Twist
at Coles
750ml
$1.85
$2.47 / L
$8.69 less per L
Add to cart
Multi-purpose Cleaner Sweet Orchard
at Coles
750ml
$1.85
$2.47 / L
$8.69 less per L
Add to cart