Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Disinfectant Bleach Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Disinfectant Bleach Cleaner
Household & Personal Care
Disinfectant Bleach Cleaner
1.25L · Coles Ultra
Coles
$2.60
$2.08 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$11.20 / L
$2.80
700ml
$3.14 / L
$2.20
750ml
$2.67 / L
$2.00
750ml
$2.60 / L
$1.95
1L
$8.00 / L
$8.00
1.25L
$2.08 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
8.8c less per L
Add to cart
Coles
$2.60
Add from Coles
Viewing
$2.60
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles Ultra
Size
1.25L
Store brand
No