Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Pine Disinfectant | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Pine Disinfectant
Household & Personal Care
Pine Disinfectant
1.25L · Coles Ultra
Coles
$2.60
$2.08 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles Ultra
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Disinfectant Lavender
at Coles
2L
$1.50
75c / L
$1.33 less per L
Add to cart
Assorted Disinfectant 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.39
$1.91 / L
16.8c less per L
Add to cart
Coles
$2.60
Add from Coles