Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Strike Bleach 2L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Strike Bleach 2L
Household & Personal Care
Strike Bleach 2L
2L · Strike
Woolworths
$2.00
$1.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
700ml
$3.14 / L
$2.20
2L
$1.00 / L
Best value per L
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Strike
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
0.4c less per L
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies