Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
Household & Personal Care
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
1L · POWER FORCE
Aldi
$1.39
$1.39 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.39
Lowest
$1.39
Highest
$1.39
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
450ml
$3.98 / L
$1.79
950ml
$3.15 / L
$2.99
1L
$1.39 / L
Viewing
$1.39
2.5L
99.6c / L
Best value per L
$2.49
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
POWER FORCE
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
39.5c less per L
Add to cart
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
39c less per L
Add to cart
Aldi
$1.39
Add from Aldi
Clean Laundry Liquid Apple Splash 2L
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
39c less per L
Add to cart