Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
White King Premium Bleach Regular 2.5L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
White King Premium Bleach Regular 2.5L
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
White King Premium Bleach Regular 2.5L
2.5L · White King
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $2.32 / L
$5.80
Coles
Bleach Regular · 2.5L
$5.80
$2.32 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500ml
$12.00 / L
$6.00
1.25L
$3.52 / L
$4.40
2.5L
$2.32 / L
Best value per L
Viewing
$5.80
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
White King
Size
2.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$1.32 less per L
Add to cart
Bleach Lemon
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$1.32 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.80
Add from Coles
$5.80
$2.32 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Strike Bleach 2L
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$1.32 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
24c less per L
Add to cart