Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,746 products · 516 on special
Coles:
1,218
Woolworths:
453
Aldi:
75
Biggest savings in this aisle
Decaffeinated Nespresso Compatible Coffee Capsules
$4.75
50% less than Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal 290g
$3.50
50% less than Coles
Nescafe Farmers Origins South Asia Coffee Capsules 10 pack
$5.50
35% less than Coles
Nescafe Farmers Origins India Espresso Coffee Capsules 10 pack
$5.50
35% less than Coles
Show only
On special
516
Store brand
46
Priced per
Litre
230
100 g
897
Each
619
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,218
Woolworths
453
Aldi
75
Show only
On special
516
Store brand
46
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Protein Instant Oats
1.6kg
Special
$6.00
37.5c / 100g
was
$9.00
Add
Aldi
Viva White High Fibre Vitamins & Minerals Sandwich 700g
700g
$3.00
42.9c / 100g
Add
Showing 1–48 of 897
Next 48
Aldi
Viva Wholemeal High Fibre Vitamins & Minerals Sandwich 700g
700g
$3.00
42.9c / 100g
Add
Woolworths
Vetta Smart Protein Plain Flour 1kg
1kg
$4.50
45c / 100g
Add
Woolworths
Edgell Black Beans Plant Protein 400g
400g
$1.95
48.8c / 100g
Add
Woolworths
Macro High Protein Lower Carb Loaf 500g
500g
Special
$2.80
56c / 100g
was
$4.80
Add
Woolworths
Vaalia Probiotic Yoghurt French Vanilla 900g
900g
Special
$5.30
58.9c / 100g
was
$6.80
Add
Woolworths
Vaalia Probiotic Yoghurt Luscious Berries 900g
900g
Special
$5.30
58.9c / 100g
was
$6.80
Add
Coles
White Bread + Vitamins & Minerals
700g
$4.60
65.7c / 100g
Add
Coles
Bread + Vitamins Toast
700g
$4.60
65.7c / 100g
Add
Woolworths
Wonder White Bread Vitamins & Minerals Toast 700g
700g
$4.60
65.7c / 100g
Add
Woolworths
Wonder White Bread Vitamins & Minerals Sandwich 700g
700g
$4.60
65.7c / 100g
Add
Coles
Probiotic Filmjolk Yoghurt Natural
750g
$5.20
69.3c / 100g
Cheapest
Add
Coles
Probiotic Filmjolk Yoghurt Blueberry
750g
$5.20
69.3c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Rokeby Probiotic Filmjolk Yoghurt Natural 750g
750g
$5.20
69.3c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Rokeby Probiotic Filmjolk Yoghurt Blueberry 750g
750g
$5.20
69.3c / 100g
Cheapest
Add
Coles
Health Plus Protein Wholemeal
700g
Special
$4.90
70c / 100g
was
$5.80
Add
Coles
Probiotic Kefir Yoghurt Mango
750g
Special
$5.30
70.7c / 100g
was
$6.80
Add
Woolworths
Abbott's Bakery High Protein Soy Chickpea & Quinoa 700g
700g
Special
$5.20
74.3c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
Woolworths High Protein Plain Yoghurt 900g
900g
$7.00
77.8c / 100g
Add
Coles
Weet-bix Protein Bites Caramel Crunch
510g
Special
$4.00
78.4c / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Probiotic Kefir Yoghurt Organic Natural
750g
Special
$5.90
78.7c / 100g
was
$7.60
Add
Coles
Smart Protein Spirals Pasta
375g
$3.00
80c / 100g
Cheapest
Add
Coles
Smart Protein Penne Pasta
375g
$3.00
80c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Vetta SMART Protein Spirals Pasta 375g
375g
$3.00
80c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Vetta Smart Protein Penne Pasta 375g
375g
$3.00
80c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Vetta SMART Protein Spaghetti Pasta 375g
375g
$3.00
80c / 100g
Add
Woolworths
La Molisana High Protein Fusilli Pasta 400g
400g
$3.30
82.5c / 100g
Add
Woolworths
La Molisana High Protein Penne Rigate Pasta 400g
400g
$3.30
82.5c / 100g
Add
Coles
High Protein Soy Chickpea And Quinoa Bread
700g
$5.80
82.9c / 100g
Add
Woolworths
Helga's Wholemeal Plus High Protein Loaf 700g
700g
$5.80
82.9c / 100g
Add
Woolworths
Activia Probiotic Yoghurt Vanilla 900g
900g
$7.50
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Activia Probiotic Yoghurt Mixed Berries 900g
900g
$7.50
83.3c / 100g
Add
Coles
Probiotic + Protein Yoghurt Vanilla
700g
Special
$6.00
85.7c / 100g
was
$7.30
Add
Coles
Greek Style High Protein Yogurt
900g
$7.95
88.3c / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt Natural 900g
900g
$7.95
88.3c / 100g
Add
Coles
Protein Clusters Honey Roasted Nut
650g
Special
$5.95
91.5c / 100g
was
$8.50
Add
Aldi
Lower Carb Higher Protein Bread 600g
600g
$5.69
94.8c / 100g
Add
Coles
Probiotic Yoghurt No Added Sugar Strawberry 4x125g
500g
$4.80
96c / 100g
Add
Coles
Probiotic Yoghurt No Added Sugar Mango 4x125g
500g
$4.80
96c / 100g
Add
Woolworths
Table Of Plenty High Protein Kefir Vanilla 1kg
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Babushka's Powerful Probiotic Kefir Organic Natural Yoghurt 750g
750g
$7.60
$1.01 / 100g
Add
Coles
Protein Instant Oats Original
750g
$7.70
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt Vanilla 600g
600g
$6.20
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Burgen Lower Carb High Protein Sunflower & Linseed Bread 660g
660g
$7.00
$1.06 / 100g
Add
Coles
85% Lower Carb High Protein Loaf
500g
$5.40
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Sunrice Protein Brown Rice Cup 125g x 2 pack
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Sunrice Protein Jasmine Rice Cup 125g x 2 pack
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Add