Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Table Of Plenty High Protein Kefir Vanilla 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Table Of Plenty High Protein Kefir Vanilla 1kg
Health & Protein
Table Of Plenty High Protein Kefir Vanilla 1kg
1kg · Table Of Plenty
Woolworths
$10.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Table Of Plenty
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Probiotic Kefir Yoghurt Mango
at Coles
750g
$5.30
$6.80
70.7c / 100g
29.3c less per 100g
Add to cart
Special
Probiotic Kefir Yoghurt Organic Natural
at Coles
750g
$5.90
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
$7.60
78.7c / 100g
21.3c less per 100g
Add to cart