Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal 290g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal 290g
Coles
Woolworths
Health & Protein
At 2 stores
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal 290g
290g · Kellogg's
Cheapest at Woolworths
$3.50 less than Coles · $1.21 / 100g
$3.50
Coles
Nutri-grain Protein Breakfast Cereal · 290g
$7.00
$2.41 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$3.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
290g
$1.21 / 100g
Viewing
$3.50
435g
$2.07 / 100g
$9.00
470g
$1.91 / 100g
$9.00
500g
$2.00 / 100g
$10.00
530g
$1.89 / 100g
$10.00
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Nutri-grain Protein Breakfast Cereal
at Coles
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
10.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$3.50
Add from Woolies
$7.00
$1.21 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$11.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Kellogg's
Size
290g
Store brand
No