Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Vaalia Probiotic Yoghurt French Vanilla 900g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Vaalia Probiotic Yoghurt French Vanilla 900g
Health & Protein
Vaalia Probiotic Yoghurt French Vanilla 900g
900g · Vaalia
Woolworths
$5.30
$6.80
58.9c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.30
Lowest
$5.30
Highest
$5.30
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
150g
$1.90 / 100g
$2.85
150g
$1.90 / 100g
$2.85
150g
$1.90 / 100g
$2.85
150g
$1.97 / 100g
$2.95
150g
$1.97 / 100g
$2.95
900g
58.9c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$5.30
Add from Woolies
Viewing
$5.30
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Vaalia
Size
900g
Store brand
No