Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Sunrice Protein Jasmine Rice Cup 125g x 2 pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Sunrice Protein Jasmine Rice Cup 125g x 2 pack
Health & Protein
Sunrice Protein Jasmine Rice Cup 125g x 2 pack
250g · Sunrice
Woolworths
$2.70
$4.50
$1.08 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
240g
$1.13 / 100g
$2.70
250g
$1.08 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.70
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Sunrice
Size
250g
Store brand
No
Woolworths
$2.70
Add from Woolies