Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Protein Instant Oats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Protein Instant Oats
Health & Protein
Protein Instant Oats
1.6kg · Red Tractor
Coles
$6.00
$9.00
37.5c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500g
$1.40 / 100g
$7.00
750g
$1.03 / 100g
$7.70
1.6kg
37.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Red Tractor
Size
1.6kg
Store brand
No
Coles
$6.00
Add from Coles