Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Maggie Beer Classic Camembert 180g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Maggie Beer Classic Camembert 180g
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Maggie Beer Classic Camembert 180g
180g · Maggie Beer
Cheapest at Coles
$2.50 less than Woolworths · $4.72 / 100g
$8.50
Coles
Classic Camembert · 180g
$8.50
$11.00
$4.72 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Maggie Beer
Size
180g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Camembert Cheese 125g
at Aldi
125g
$2.49
$1.99 / 100g
$2.73 less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Camembert Cheese 125g
at Woolworths
125g
$2.70
$2.16 / 100g
$2.56 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$8.50
Add from Coles
This one
$11.00
$6.11 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Dairy Cheese Camembert Wrapped
at Coles
125g
$3.00
$2.40 / 100g
$2.32 less per 100g
Add to cart
Double Cream Camembert 200g
at Aldi
200g
$4.99
$2.50 / 100g
$2.23 less per 100g
Add to cart