Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Thomas Dux Camembert Cheese 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Thomas Dux Camembert Cheese 125g
Dairy & Eggs
Thomas Dux Camembert Cheese 125g
125g · Thomas Dux
Woolworths
$2.70
$2.16 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
125g
$2.16 / 100g
Viewing
$2.70
200g
$2.10 / 100g
Best value per 100g
$4.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Thomas Dux
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.28 less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.28 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.70
Add from Woolies
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$1.26 less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.23 less per 100g
Add to cart