Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Hillview Original Cheese Slices 432g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Hillview Original Cheese Slices 432g
Dairy & Eggs
Hillview Original Cheese Slices 432g
432g · Hillview
Woolworths
$3.80
88c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
432g
88c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.80
750g
$1.49 / 100g
$11.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Hillview
Size
432g
Store brand
No
Woolworths
$3.80
Add from Woolies