Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Dairy Cheese Camembert Wrapped | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Cheese Camembert Wrapped
Dairy & Eggs
Coles own brand
Dairy Cheese Camembert Wrapped
125g · Coles
Coles
$3.00
$2.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
125g
$2.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
200g
$2.75 / 100g
$5.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
125g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Camembert Cheese 125g
at Aldi
125g
$2.49
$1.99 / 100g
40.8c less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Camembert Cheese 125g
at Woolworths
125g
$2.70
$2.16 / 100g
24c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles