Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Camembert Cheese 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Camembert Cheese 125g
Dairy & Eggs
Camembert Cheese 125g
125g · EMPORIUM SELECTION
Aldi
$2.49
$1.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
125g
$1.99 / 100g
Viewing
$2.49
150g
$2.66 / 100g
$3.99
150g
$2.93 / 100g
$4.39
200g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$2.99
200g
$1.84 / 100g
$3.69
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.49
Add from Aldi
$1.84 / 100g
$3.69
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
EMPORIUM SELECTION
Size
125g
Store brand
No
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart