Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Double Cream Camembert 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Double Cream Camembert 200g
Dairy & Eggs
Double Cream Camembert 200g
200g · EMPORIUM SELECTION
Aldi
$4.99
$2.50 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
125g
$1.99 / 100g
Best value per 100g
$2.49
200g
$2.50 / 100g
Viewing
$4.99
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
EMPORIUM SELECTION
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thomas Dux Camembert Cheese 125g
at Woolworths
125g
$2.70
$2.16 / 100g
33.5c less per 100g
Add to cart
Dairy Cheese Camembert Wrapped
at Coles
125g
$3.00
$2.40 / 100g
9.5c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi