Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Smokey Barbecue Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Smokey Barbecue Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Smokey Barbecue Sauce
500ml · Masterfoods
Cheapest at Coles
$2.00 less than Woolworths · $5.80 / L
$2.90
Coles
This one
$2.90
$4.90
$5.80 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$9.60 / L
$2.40
250ml
$9.60 / L
$2.40
250ml
$9.60 / L
$2.40
475ml
$4.42 / L
Best value per L
$2.10
500ml
$5.80 / L
Viewing
$2.90
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$3.31 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$3.30 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$2.90
Add from Coles
MasterFoods Sauce Smokey Barbecue 500mL · 500ml
$4.90
$9.80 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Aisle
Pantry
Brand
Masterfoods
Size
500ml
Store brand
No
Woolworths Tomato Sauce 2L
at Woolworths
2L
$5.00
$2.50 / L
$3.30 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$2.80 less per L
Add to cart