Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Zesty Lemon And Herb Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Zesty Lemon And Herb Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Zesty Lemon And Herb Sauce
250ml · Masterfoods
Cheapest at Coles
$2.40 less than Woolworths · $9.60 / L
$2.40
Coles
This one
$2.40
$4.80
$9.60 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$9.60 / L
Viewing
$2.40
475ml
$4.42 / L
$2.10
500ml
$5.80 / L
$2.90
500ml
$5.80 / L
$2.90
500ml
$4.20 / L
Best value per L
$2.10
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$7.11 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$7.10 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$2.40
Add from Coles
MasterFoods Zesty Lemon & Herb Sauce 250mL · 250ml
$4.80
$19.20 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
500ml
$5.80 / L
$2.90
Details
Aisle
Pantry
Brand
Masterfoods
Size
250ml
Store brand
No
Woolworths Tomato Sauce 2L
at Woolworths
2L
$5.00
$2.50 / L
$7.10 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$6.60 less per L
Add to cart