Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Tomato Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Tomato Sauce
Pantry
Tomato Sauce
2L · Coles Simply
Coles
$5.00
$2.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500ml
$3.70 / L
$1.85
500ml
$3.70 / L
$1.85
2L
$2.50 / L
Best value per L
Viewing
$5.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles Simply
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
0.5c less per L
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles