Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Tomato Sauce Value Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Tomato Sauce Value Pack
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Tomato Sauce Value Pack
2L · Fountain
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $3.00 / L
$6.00
Coles
This one
$6.00
$3.00 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Fountain Tomato Sauce Value Pack 2L · 2L
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$15.20 / L
$3.80
250ml
$15.20 / L
$3.80
250ml
$15.20 / L
$3.80
250ml
$15.20 / L
$3.80
250ml
$15.20 / L
$3.80
2L
$3.00 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
50.5c less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
50c less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.00
Add from Coles
$6.00
$3.00 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Best value per L
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Fountain
Size
2L
Store brand
No
Woolworths Tomato Sauce 2L
at Woolworths
2L
$5.00
$2.50 / L
50c less per L
Add to cart