Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Bio Cheese Dairy Free Cheddar Slices 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Bio Cheese Dairy Free Cheddar Slices 200g
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Bio Cheese Dairy Free Cheddar Slices 200g
200g · Bio
Cheapest at Coles
$3.60 less than Woolworths · $2.70 / 100g
$5.40
Coles
Cheddar Cheese Slices · 200g
$5.40
$2.70 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Bio
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.40
Add from Coles
$9.00
$4.50 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Cheese Slices 84 Pack
at Coles
1kg
$13.15
$1.31 / 100g
$1.39 less per 100g
Add to cart
Colby Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart