Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Cheese Slices 84 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Cheese Slices 84 Pack
Dairy & Eggs
Cheese Slices 84 Pack
1kg · Coles Simply
Coles
$13.15
$1.31 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$13.15
Lowest
$13.15
Highest
$13.15
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles Simply
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
43.5c less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
43.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$13.15
Add from Coles