Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Colby Cheese Slices 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Colby Cheese Slices 500g
Dairy & Eggs
Colby Cheese Slices 500g
500g · WESTACRE DAIRY
Aldi
$6.99
$1.40 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
$2.00 / 100g
$4.99
500g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.99
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
WESTACRE DAIRY
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
51.8c less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
51.8c less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.99
Add from Aldi
Cheese Slices 84 Pack
at Coles
1kg
$13.15
$1.31 / 100g
8.3c less per 100g
Add to cart