Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Topz Original Crackers 227g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Topz Original Crackers 227g
Snacks & Confectionery
Topz Original Crackers 227g
227g · DAMORA
Aldi
$2.29
$1.01 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.29
Lowest
$2.29
Highest
$2.29
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
100g
$1.99 / 100g
$1.99
100g
$2.99 / 100g
$2.99
100g
95c / 100g
Best value per 100g
$0.95
100g
95c / 100g
$0.95
100g
95c / 100g
$0.95
227g
$1.01 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
62.9c less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
34.7c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.29
Add from Aldi
Viewing
$2.29
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DAMORA
Size
227g
Store brand
No
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
28.9c less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Original 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
5.9c less per 100g
Add to cart