Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Eton Original Crackers 225g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Eton Original Crackers 225g
Snacks & Confectionery
Eton Original Crackers 225g
225g · DAMORA
Aldi
$1.49
66.2c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.49
Lowest
$1.49
Highest
$1.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
100g
$1.99 / 100g
$1.99
100g
$2.99 / 100g
$2.99
100g
95c / 100g
$0.95
100g
95c / 100g
$0.95
225g
66.2c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.49
227g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
28.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.49
Add from Aldi
$1.01 / 100g
$2.29
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DAMORA
Size
225g
Store brand
No