Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Crinkle Cut Rice Crackers Honey Soy Chicken 100g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Crinkle Cut Rice Crackers Honey Soy Chicken 100g
Snacks & Confectionery
Crinkle Cut Rice Crackers Honey Soy Chicken 100g
100g · DAMORA
Aldi
$1.99
$1.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.99
Lowest
$1.99
Highest
$1.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DAMORA
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken & Cashew Stir Fry Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.99
39.8c / 100g
$1.59 less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Chips 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.99
Add from Aldi
Crinkle Cut Potato Chips Chicken 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
90.7c less per 100g
Add to cart
Chicken Crinkle Cut Chips
at Coles
175g
$2.00
$1.14 / 100g
84.7c less per 100g
Add to cart