Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Rice Crackers Original 100g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Rice Crackers Original 100g
Snacks & Confectionery
Rice Crackers Original 100g
100g · DAMORA
Aldi
$0.95
95c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$0.95
Lowest
$0.95
Highest
$0.95
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
100g
95c / 100g
Viewing
$0.95
120g
$2.49 / 100g
$2.99
225g
66.2c / 100g
$1.49
227g
$1.01 / 100g
$2.29
250g
$1.08 / 100g
$2.69
250g
38c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
23c less per 100g
Add to cart
Aldi
$0.95
Add from Aldi
$0.95
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DAMORA
Size
100g
Store brand
No