Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Capsicum Green Loose | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Capsicum Green Loose
Fruit & Veg
Coles own brand
Capsicum Green Loose
220g · Coles
Coles
$1.74
79.1c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.74
Lowest
$1.74
Highest
$1.74
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
35g
$1.31 / 100g
$0.46
70g
98.6c / 100g
$0.69
130g
$3.30 / 100g
$4.29
150g
50c / 100g
$0.75
170g
25.9c / 100g
Best value per 100g
$0.44
220g
79.1c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Loose Brown Onions
at Coles
200g
$0.84
42c / 100g
37.1c less per 100g
Add to cart
Red Royale Potatoes Loose
at Coles
170g
$0.85
50c / 100g
29.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.74
Add from Coles
Viewing
$1.74
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
220g
Store brand
Coles
Royal Gala Apples Loose
at Coles
170g
$1.34
78.8c / 100g
0.3c less per 100g
Add to cart