Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Loose Brown Onions | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Loose Brown Onions
Fruit & Veg
Coles own brand
Loose Brown Onions
200g · Coles
Coles
$0.84
42c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.84
Lowest
$0.84
Highest
$0.84
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
150g
$1.33 / 100g
$2.00
200g
42c / 100g
Viewing
$0.84
1kg
25c / 100g
$2.50
2kg
22.5c / 100g
Best value per 100g
$4.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
200g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Brown Onions Bag 2kg
at Woolworths
2kg
$5.50
27.5c / 100g
14.5c less per 100g
Add to cart
Brown Onions 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
12.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$0.84
Add from Coles
Brown Onions per kg
at Aldi
180g
$0.63
35c / 100g
7c less per 100g
Add to cart