Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Brown Onions | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Brown Onions
Fruit & Veg
Coles own brand
Brown Onions
1kg · Coles
Coles
$2.50
25c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
150g
$1.33 / 100g
$2.00
200g
55c / 100g
$1.10
200g
42c / 100g
$0.84
1kg
25c / 100g
Viewing
$2.50
2kg
22.5c / 100g
Best value per 100g
$4.50
Details
Aisle
Coles
$2.50
Add from Coles
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles