Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
I'm Perfect Onions Prepack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
I'm Perfect Onions Prepack
Fruit & Veg
Coles own brand
I'm Perfect Onions Prepack
2kg · Coles
Coles
$4.50
22.5c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$5.43 / 100g
$3.80
250g
$1.00 / 100g
$2.50
300g
$1.33 / 100g
$4.00
1.5kg
13.3c / 100g
Best value per 100g
$2.00
1.5kg
32.7c / 100g
$4.90
2kg
22.5c / 100g
Coles
$4.50
Add from Coles
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
2kg
Store brand
Coles