Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
I'm Perfect Carrots Prepacked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
I'm Perfect Carrots Prepacked
Fruit & Veg
Coles own brand
I'm Perfect Carrots Prepacked
1.5kg · Coles
Coles
$2.00
13.3c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
100g
$7.00 / 100g
$7.00
200g
$2.85 / 100g
$5.70
250g
$1.00 / 100g
$2.50
300g
$1.33 / 100g
$4.00
1kg
85c / 100g
$8.50
1.5kg
13.3c / 100g
Best value per 100g
Coles
$2.00
Add from Coles
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
1.5kg
Store brand
Coles