Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Jazz Apples Prepacked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Jazz Apples Prepacked
Fruit & Veg
Coles own brand
Jazz Apples Prepacked
1kg · Coles
Coles
$8.50
85c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
200g
$2.85 / 100g
$5.70
250g
$1.00 / 100g
$2.50
300g
$1.33 / 100g
$4.00
1kg
85c / 100g
Viewing
$8.50
1.5kg
13.3c / 100g
Best value per 100g
$2.00
1.5kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
I'm Perfect Apples Prepacked
at Coles
2kg
$5.90
29.5c / 100g
55.5c less per 100g
Add to cart
The Odd Bunch Mandarin Prepacked 1kg
at Woolworths
1kg
$3.10
31c / 100g
54c less per 100g
Add to cart
Coles
$8.50
Add from Coles
32.7c / 100g
$4.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
The Odd Bunch Apples Prepacked Punnet 1kg
at Woolworths
1kg
$3.90
39c / 100g
46c less per 100g
Add to cart
The Odd Bunch Tomato Prepacked 1kg
at Woolworths
1kg
$4.70
47c / 100g
38c less per 100g
Add to cart