Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
The Odd Bunch Mandarin Prepacked 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
The Odd Bunch Mandarin Prepacked 1kg
Fruit & Veg
The Odd Bunch Mandarin Prepacked 1kg
1kg · The Odd Bunch
Woolworths
$3.10
31c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.10
Lowest
$3.10
Highest
$3.10
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500g
62c / 100g
$3.10
500g
$1.82 / 100g
$9.10
1kg
31c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.10
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
The Odd Bunch
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
I'm Perfect Carrots Prepacked
at Coles
1.5kg
$2.00
13.3c / 100g
17.7c less per 100g
Add to cart
I'm Perfect Apples Prepacked
at Coles
2kg
$5.90
29.5c / 100g
1.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.10
Add from Woolies