Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Creme Gold Washed Potatoes Loose | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Creme Gold Washed Potatoes Loose
Fruit & Veg
Coles own brand
Creme Gold Washed Potatoes Loose
150g · Coles
Coles
$0.75
50c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.75
Lowest
$0.75
Highest
$0.75
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
35g
$1.31 / 100g
$0.46
70g
98.6c / 100g
$0.69
130g
$3.30 / 100g
$4.29
150g
50c / 100g
Viewing
$0.75
170g
25.9c / 100g
Best value per 100g
$0.44
220g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Loose Brown Onions
at Coles
200g
$0.84
42c / 100g
8c less per 100g
Add to cart
Coles
$0.75
Add from Coles
79.1c / 100g
$1.74
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
150g
Store brand
Coles