Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Lemon Bathroom Power Gel Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Lemon Bathroom Power Gel Cleaner
Household & Personal Care
Lemon Bathroom Power Gel Cleaner
750ml · White King
Coles
$4.00
$5.33 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
700ml
$9.29 / L
$6.50
750ml
$5.33 / L
Best value per L
Viewing
$4.00
1L
$6.85 / L
$6.85
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
White King
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$3.34 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$3.25 less per L
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$2.87 less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$2.87 less per L
Add to cart