Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Lemon Power Toilet Cleaner Gel | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Lemon Power Toilet Cleaner Gel
Household & Personal Care
Lemon Power Toilet Cleaner Gel
700ml · White King
Coles
$6.50
$9.29 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
700ml
$9.29 / L
Viewing
$6.50
750ml
$5.33 / L
Best value per L
$4.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
White King
Size
700ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Toilet Bleach Gel 700ml
at Aldi
700ml
$2.00
$2.86 / L
$6.43 less per L
Add to cart
Toilet Cleaner Gel Citrus Fresh
at Coles
700ml
$2.20
$3.14 / L
$6.14 less per L
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Marine Fresh Bleach Toilet Gel
at Coles
700ml
$2.20
$3.14 / L
$6.14 less per L
Add to cart
Oxi Bleach Tropical Toilet Gel
at Coles
700ml
$2.20
$3.14 / L
$6.14 less per L
Add to cart