Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Greek Style Natural Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Greek Style Natural Yoghurt
Dairy & Eggs
Coles own brand
Greek Style Natural Yoghurt
1kg · Coles
Coles
$4.50
45c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$1.14 / 100g
$0.80
70g
$1.14 / 100g
$0.80
70g
$1.14 / 100g
$0.80
70g
$1.14 / 100g
$0.80
750g
86.7c / 100g
$6.50
1kg
45c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Woolworths Greek Style Yoghurt 2kg
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
3c less per 100g
Add to cart
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
3c less per 100g
Add to cart