Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg
1kg · Woolworths
Woolworths
$4.00
40c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
1kg
40c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.00
2kg
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
42c / 100g
$8.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths