Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Banana Yoghurt Pouch 70g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Banana Yoghurt Pouch 70g
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Banana Yoghurt Pouch 70g
70g · Woolworths
Woolworths
$0.75
$1.07 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$0.75
Lowest
$0.75
Highest
$0.75
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
70g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strawberry Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
27.8c less per 100g
Add to cart
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
27.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$0.75
Add from Woolies