Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
Dairy & Eggs
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
150g · BROOKLEA
Aldi
$1.19
79.3c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.19
Lowest
$1.19
Highest
$1.19
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$2.41 / 100g
$1.69
150g
79.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.19
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
BROOKLEA
Size
150g
Store brand
No
Aldi
$1.19
Add from Aldi